vacuCABIN

innowacyjna bieżnia wykorzystująca podciśnienie i podczerwień IR

Czym jest vacuCABIN?

vacuCABIN to kabina wyposażona w bieżnię działającą pod ciśnieniem i w podczerwieni. Ciśnienie generowane w przestrzeni redukuje obciążenia, a podczerwień podnosi temperaturę. Urządzenie odchudzające pozwala na trening, który zwiększa efektywność ćwiczeń, szybciej redukuje cellulit oraz wpływa pozytywnie na spalanie tłuszczu. vacuCABIN od konkurencji wyróżnia minimalistyczny design, prosta w konserwacji budowa, intuicyjna obsługa urządzenia oraz wbudowany moduł Wi-Fi. To nowoczesne rozwiązanie fitnessowe łączące trening cardio z dodatkowymi zabiegami na poprawę stanu skóry.

Jedno urządzenie - wiele możliwości

vacuCABIN oprócz efektywnego spalania tłuszczu, oferuje również inne możliwości. Tego typu urządzenia odchudzające są wielofunkcyjne, a szereg wbudowanych opcji pozwala cieszyć się efektami na dłużej. Bieżnia w podciśnieniu i podczerwieni sprawia, że trening cardio nie jest przykrym obowiązkiem, a przyjemnością. Poniżej przedstawiamy, jakie możliwości zapewnia vacuCABIN.

vacuCABIN Funkcje

Podczerwień IR

Prezentowana bieżnia do ćwiczeń wykorzystuje profesjonalne promienniki generujące pełne spektrum promieniowania podczerwonego (IR-A, IR-B i IR-C). Dzięki temu jest ono dostarczane do głębokich warstw skóry…

Podciśnienie

Bieżnia pod ciśnieniem jest niezmiernie efektywny w spalaniu tłuszczu oraz usuwaniu zbędnych, a często szkodliwych produktów przemiany materii. Według ekspertów organizm ludzki wykorzystuje tłuszcz w procesie… 

Lampy LED collagen

Terapia fotodynamiczna z wykorzystaniem światła o odpowiedniej długości fali pozwala na spowolnienie procesu starzenia skóry i wiele innych problemów. Poprzez stymulację komórek głębokich warstw skóry i pobudzenie…

Koloroterapia

Koloroterapia to jedna z najstarszych metod terapii. Wykorzystuje odpowiednio dobrane barwy, aby wywołać konkretne reakcje hormonalne i wpłynąć na nastrój osoby je oglądającej. Otaczanie się wybranymi kolorami ma…

Dlaczego vacuCABIN?

vacuCABIN to mix innowacyjnych technologii. Umożliwia ćwiczenia na bieżni z wykorzystaniem podczerwieni i podciśnienia, pozytywnego działania lamp collagenowych, aromaterapii oraz jonizacji. Wszystkie funkcje znacząco wpływają na utratę wagi, eliminację tkanki tłuszczowej, odmładzanie skóry, detoksykację czy proces regeneracji.

Bieżnia vacuCABIN - Modele

STANDARD
AMBITION
EXCLUSIVE

Spalaj tłuszcz szybciej z vacuCABIN

Rozwiązania technologiczne zastosowane w vacuCABIN zostały przetestowane i mają potwierdzone działanie. Zrzuć zbędne kilogramy, zredukuj obwód talii, a jednocześnie zapewnij sobie gładszą skórę już po kilku sesjach treningowych.

vacuCABIN główne funkcjonalności

Intuicyjny interfejs

System nfoxSPORT w urządzeniu odchudzającym vacuCABIN wyróżnia się intuicyjnym w obsłudze panelem użytkownika. Dzięki temu każdy może dowolnie dobrać parametry do swoich potrzeb i możliwości, co zwiększa funkcjonalność treningu na rowerku. Każdy może samodzielnie ustawić poziom temperatury, podciśnienia, czy trudność ćwiczeń.

Aktualizacja

Bieżnia vacuCABIN to sprzęt idealnie dopasowany do wymagań klientów. Urządzenie odchudzające posiada wbudowany modem Wi-Fi, dzięki któremu szybko i bez problemu można pobrać najnowsze aktualizacje systemu. Zdalne połączenie pozwala na aktywowanie dodatkowych funkcji w niezwykle prosty sposób.

Ekran treningu

Wszystkie parametry możesz na bieżąco monitorować, ponieważ bieżnia pod ciśnieniem vacuCABIN wyposażona została w duży interaktywny wyświetlacz. Ekran dotykowy o rozmiarze 10 cali pozwala na sprawdzenie statystyk treningu, kontroli mocy funkcji, a także aktualizację systemu za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Virtual Route (opcja)

Oferowany wirtualny trening przeniesie Cię w dowolne miejsce na świecie. Obecnie każdy może skorzystać z 7 różnorodnych tras. Ośnieżone góry, pustynię czy lasy bambusowe w Azji – to wszystko na wyciągnięcie ręki, dzięki wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu trening staje się przyjemnością i chętnie się do niego wraca!

Inne produkty oglądane przez użytkowników

vacuCABIN FAQ

Wszystko co musisz wiedzieć

Tak. Trening w kapsule jest całkowicie bezpieczny. Maszyny posiadają certyfikaty UL w Stanach Zjednoczonych i CE wEuropie i mogą być używane bez nadzoru. Poziomy podczerwieni i próżni można łatwo regulować w zależności od potrzeb.

Podciśnienie poprawia przepływ krwi w tkance tłuszczowej, przyspieszając utratę wagi. Lampy na podczerwień przyspieszają metabolizm i utrzymują stałą temperaturę w granicach 25 – 40 stopni Celsjusza, powodując pozytywne pocenie i detoksykację, ale także spowalniają procesy starzenia i odmładzają skórę.

VacuCABIN i infraCOUCH są odpowiednie zarówno dla amatorów pragnących schudnąć, jak i doświadczonych sportowców zainteresowanych urozmaiceniem treningów. Udowodniono, że lampy IR świetnie wpływają na rozluźnienie mięśni i są pomocne w rozciąganiu więzadeł.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty należy stosować tempo powolnego joggingu. Badania kliniczne dowodzą, że szybki marsz znacznie skuteczniej odchudza niż bieganie. Nasze maszyny zapewniają kombinację slow-joggingu, podczerwieni i podciśnienia, aby uzyskać najlepsze rezultaty po 4-5 sesjach.

Czas dostawy zależy od ilości zamówienia. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół sprzedaży udzieli Ci dokładnych informacji.