aquaREHAB

Skorzystaj z siły wody, aby poprawić jakość swoich ćwiczeń

Czym jest aquaCABIN?

Jest to wanna zrobiona z laminatu (takiego samego jak przy budowie statków) wyposażona w bieżnię lub rower. Użytkownicy ćwiczą aquafitness w trakcie oglądania ulubionego progamu na wodoodpornym telewizorze.

aquaREHAB - trening i relaks

Wanna Aquafitness jest podzielona na 2 strefy: relaksu i treningową. Strefa relaksu zlokalizowana jest w tylnej części wanny. Jest to siedzisko wyposażone w dysze hydromasażu. Pozwala przygotować organizm do ćwiczeń jak i zrelaksować mięśnie na koniec. Strefa treningowa jest głębsza i wyposażona w 6 silnych dysz do generowania oporu w trakcie ćwiczeń. Dodatkowo w podłodze ulokowano dysze powietrzne do delikatnego masażu w trakcie ćwiczeń. Obie strefy są sterowane niezależnie.

aquaCABIN - Nowoczesny design

Główna różnica między dobrym designed a świetnym to doświadczenie jego twórcy. My posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu produktów z różnych branży. Nasze urządzenia nie tylko wyglądają dobrze ale również są praktyczne. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach. Połączenie sztucznego szkła i wysokiej jakości żelkotu, subtelne sterowanie, intuicyjne menu oraz najlepsze możliwe komponenty – to nasze wyznaczniki jakości.

aquaREHAB Modele

STANDARD
PRO

Personalizowany wygląd i bezpieczne dla środowiska

Nasze produkty mogą być wykonane w barwach zgodnych z paletą RAL, co pozwala naszym klientom na szeroki wybór kolorów. Dodatkowo możliwe jest wydrukowanie loga dostarczonego przez klienta.

Wszystkie laminaty wykonywane są ręcznie z ekologicznych środków i z zachowaniem zasad związanych z opieką nad środowiskiem.

aquaCABIN - czy warto?

Bezpieczny wpływ na stawy

Udowodniono, że ćwiczenia podwodne mają mniejszy wpływ na stawy i są zalecane osobom cierpiącym na bóle stawów i mięśni, którym taki rodzaj treningu może przynieść ulgę.

Przyspieszone gojenie uszkodzonej tkanki

połączenie relaksującej wody i ćwiczeń na sprzęcie wodnym może przyspieszyć proces gojenia uszkodzonej tkanki

Obniżenie poziom ciśnienia krwi

Ostatnie badania potwierdziły, że ćwiczenia w wodzie są bardziej skuteczne w obniżaniu ciśnienia krwi niż ćwiczenia na ziemi.

Inne produkty oglądane przez użytkowników