emsSUIT

bezprzewodowe urządzenie do elektrostymulacji

Czym jest emsSUIT?

Sprzęt, który oddajemy w Państwa ręce został zaprojektowany i wyprodukowany przez najlepszych włoskich inżynierów z dziedziny hi-tech. Jako rezultat otrzymaliśmy wysokiej jakości technologię- bezprzewodowe urządzenie do elektrostymulacji. Dodatkowo, wyprodukowane ono zostało z najlepszych materiałów wedle najnowszej technologii mikroelektrycznej i komputerowej.

Oferowane urządzenie to bezprzewodowy kombinezon o stabilnym zasięgu do 400 metrów. To daje użytkownikowi kontrolę i zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Poprzez idealne dopasowanie się do ciała, kombinezon zapewnia pełną swobodę ruchów. Dodatkowo, obsługa sprzętu jest niezwykle prosta i intuicyjna co potęguje doskonałe wrażenia użytkownika.

emsSUIT - możliwości

Najważniejsze cechy treningu EMS:

  • może powodować bardziej intensywne skurcze mięśni niż trening klasyczny
  • zmniejsza stres mięśni
  • łatwo aktywizuje głębiej położone włókna mięśniowe
  • trening mięśni jest bardzo intensywny, a co za tym idzie krótki (maksymalnie 10-20-30 min)
  • spersonalizowany trening- każdy inaczej reaguje na daną intensywność, dlatego musi być ona indywidualnie dostosowana
  • w tradycyjnym trening to centralny układ nerwowy daje impuls elektryczny do skurczu mięśnia.

Zalety systemu emsSUIT

Każdy kombinezon zawiera 20 elektrod, dzięki którym może objąć aż 300 mięśni ciała. 

 

emsSUIT - dostępne programy

Programy to ustawienia oparte na różnych parametrach generujących impuls. Są to np. czas impulsu, szerokość impulsu, czas pauzy itp.. 

Trening spalania tłuszczu

Tryb spalania tłuszczu jest przeznaczony dla osób, które chcą schudnąć, zwiększyć proporcje mięśni i zredukować tkankę tłuszczową poprzez trening mięśni i aktywację metaboliczną

Trening siłowy

Tryb siłowy służy do budowania mięśni. Włókna są intensywnie stymulowane, rozwijając wzrost mięśni i wytrzymałość. Jednocześnie promuje wzrost podstawowego metabolizmu, zwiększając w ten sposób zużycie tłuszczu.

Trening Cardio

Tryb cardio pomaga poprawić wydolność krążeniowo-oddechową. Eliminuje nagromadzone metabolity i znacznie poprawia krążenie krwi. Jest to również skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry oraz leczenie i zapobieganie wypryskom skórnym.

Trening profesjonalny

Program mający na celu poprawę wytrzymałości mięśni. W tym programie urządzenie delikatnie podnosi i obniża krzywą tętna.

 

 

Trening relaksacyjny

Służy do rozluźnienia ciała, zmniejszenia stresu i promowania krążenia krwi w tkankach. Sprzyja to wydalaniu produktów przemiany materii. Uwalnia również endorfiny, substancje chemiczne poprawiające samopoczucie.

 
Trening VIP

Parametry treningu w trybie VIP mogą być modyfikowane przez eksperta, jeśli uzna to
za konieczne: częstotliwość, szerokość impulsu, rampa przyspieszenia itp.

 

Inne produkty oglądane przez użytkowników