cryoSLIM

przełom w redukcji tkanki tłuszczowej

cryoSLIM

Kriolipoliza to przełom w redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego kto od boryka się z uciążliwym nadmiarem tłuszczu w pewnych obszarach siała. Redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała jest nieosiągalna metodami naturalnymi. Dzięki tej nowej, a przede wszystkim nieinwazyjnej metodzie możemy delikatnie, lecz i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową właśnie tam gdzie tego potrzebujemy. W rezultacie jesteśmy w stanie otrzymać sylwetkę z zauważalnym zmniejszeniem tkanki tłuszczowej w obszarach poddanych zabiegowi.

 

cryoSLIM - inwestycja w siebie

Istota zabiegu polega na zastosowaniu niskiej temperatury do walki z niepożądaną tkanką tłuszczową. Niska temperatura zmienia konsystencję trójglicerydów zawartych w tłuszczu. Technologia chłodzenia wykorzystana w zabiegu pozwala selektywnie celować w zgromadzone warstwy tłuszczu i eliminować komórki tłuszczowe. Proces ten zachodzi stopniowo. Dzięki temu nie dochodzi do uszkodzenia otaczających tkanek, a jedynie do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, regulacja temperatury powierzchni w miejscu styku dyszy ze skórą następuje przy jednoczesnej ochronie tkanki skórnej. Dzięki temu poza pozbyciem się tkanki tłuszczowej jednocześnie następuje napięcie skóry.

Jakich efektów można oczekiwać po kuracji z wykorzystaniem zabiegów kriolipolizy?
Jeden zabieg kriolipolizy wykorzystujący działanie urządzenia schładzającego do -14 stopni Celsjusza może zredukować tkankę tłuszczową o ok 20% do 45% (w obszarze na który działamy). Może on więc zmniejszyć obwód w danym miejscu nawet o 1 cm do 1,5 cm.

cryoSLIM - funkcje

Najważniejsze funkcje zabiegów kriolipolizy:

  • Zamrażanie elementów składowych tłuszczu.
  • Napinanie skóry, spowalniając procesy starzenia.
  • Poprawienie krążenia krwi.
  • Przyspieszenie metabolizmu.
  • Wygładzenie blizn i zmarszczek.
  • Wzmocnienie fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. 

Inne produkty oglądane przez użytkowników