infraCOUCH

innowacyjny rower w podciśnieniu i podczerwieni IR

Czym jest infraCOUCH?

infraCOUCH to nowoczesna metoda zadbania o swoje zdrowie i piękną sylwetkę. Kabina została wyposażona w poziomy rower fitnessowy. Generowane podciśnienie w przestrzeni redukuje obciążenia, a podczerwień podnosi temperaturę, co przyśpiesza spalanie zbędnych kalorii.

To urządzenie odchudzające dla wymagających użytkowników. Warunki w infraCOUCH zwiększają efektywność ćwiczeń, dzięki czemu możesz zredukować widoczność cellulitu i szybciej wpłynąć na spalanie tłuszczu.

Kabinę z rowerkiem infraCOUCH od konkurencji wyróżnia minimalistyczny design, intuicyjna obsługa urządzenia i wbudowany moduł Wi-Fi. Całość jest łatwa w konserwacji. To nowoczesne rozwiązanie fitnessowe, które łączy trening cardio z dodatkowymi zabiegami i poprawia stan skóry.

Jedno urządzenie - wiele możliwości

infraCOUCH oprócz efektywnego spalania tłuszczu, oferuje również inne pozytywne rezultaty. Tego typu urządzenia odchudzające są wielofunkcyjne, a szereg wbudowanych funkcji pozwala cieszyć się efektami treningów na dłużej. Rower w podciśnieniu i podczerwieni sprawia, że trening cardio przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się przyjemnością. Poniżej przedstawiamy, jakie możliwości zapewnia infraCOUCH!

Funkcje

Podczerwień IR

Prezentowany rower do ćwiczeń wykorzystuje profesjonalne promienniki generujące pełne spektrum promieniowania podczerwonego (IR-A, IR-B i IR-C). Dzięki temu jest ono dostarczane do głębokich warstw skóry…

Podciśnienie

Rower pod ciśnieniem jest niezmiernie efektywny w spalaniu tłuszczu oraz usuwaniu zbędnych, a często szkodliwych produktów przemiany materii. Według ekspertów organizm ludzki wykorzystuje tłuszcz w procesie… 

Lampy LED collagen

Terapia fotodynamiczna z wykorzystaniem światła o odpowiedniej długości fali pozwala na spowolnienie procesu starzenia skóry i wiele innych problemów. Poprzez stymulację komórek głębokich warstw skóry i pobudzenie…

Koloroterapia

Koloroterapia to jedna z najstarszych metod terapii. Wykorzystuje odpowiednio dobrane barwy, aby wywołać konkretne reakcje hormonalne i wpłynąć na nastrój osoby je oglądającej. Otaczanie się wybranymi kolorami ma…

Zalety systemu nfoxSPORT

Kabina infraCOUCH to niezastąpiona pomoc w redukcji masy ciała, poprawie jakości skóry czy walce z cellulitem, szczególnie dla osób, które zmagają się z nadwagą. Wykorzystanie systemu nfoxSPORT Reality wprowadza treningi cardio na zupełnie nowy, wyższy poziom. Wirtualne trasy na rowerek pozwalają na ćwiczenia w dowolnym zakątku świata. Dzięki zaawansowanej technologii wykorzystującej podciśnienie oraz podczerwień IR można nie tylko przyśpieszyć spalanie tłuszczu, ale również pozbyć się toksyn z organizmu. Poniżej przedstawiamy zalety nfoxSPORT.

infraCOUCH Modele

STANDARD
AMBITION
EXCLUSIVE

Rower horyzontalny z podciśnieniem i podczerwienią IR

Kabina infraCOUCH to połączenie innowacyjnych technologii dla wymagających. Umożliwia ćwiczenia na rowerze z wykorzystaniem podczerwieni i podciśnienia, lamp collagenowych, aromaterapii oraz jonizacji jednocześnie Wszystkie funkcje pozytywnie wpływają na redukcję wagi, zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, odmładzanie skóry, detoksykację oraz proces regeneracji.

Rozwiązania technologiczne zastosowane w infraCOUCH zostały wielokrotnie przetestowane w renomowanych ośrodkach, a ich działanie potwierdza wielu zadowolonych klientów. Zrzuć zbędne kilogramy, zredukuj obwód talii, a jednocześnie zapewnij sobie gładszą skórę już po kilku sesjach treningowych!

infraCOUCH Główne Funkcjonalności

Intuicyjny interfejs

System nfoxSPORT w urządzeniu odchudzającym infraCOUCH wyróżnia się intuicyjnym w obsłudze panelem użytkownika. Dzięki temu każdy może dowolnie dobrać parametry do swoich potrzeb i możliwości, co zwiększa funkcjonalność treninguna rowerku. Każdy może samodzielnie ustawić poziom temperatury, podciśnienia, czy trudność ćwiczeń.

Aktualizacja

Rower infraCOUCH to sprzęt idealnie dopasowany do wymagań klientów. Urządzenie odchudzające posiada wbudowany modem Wi-Fi, dzięki któremu szybko i bez problemu można pobrać najnowsze aktualizacje systemu. Zdalne połączenie pozwala na aktywowanie dodatkowych funkcji w niezwykle prosty sposób.

Ekran treningu

Wszystkie parametry możesz na bieżąco monitorować, ponieważ rower pod ciśnieniem infraCOUCH wyposażony został w duży interaktywny wyświetlacz. Ekran dotykowy o rozmiarze 10 cali pozwala na sprawdzenie statystyk treningu, kontroli mocy funkcji, a także aktualizację systemu za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Virtual Route (opcjonalne)

Oferowany wirtualny trening przeniesie Cię w dowolne miejsce na świecie. Obecnie każdy może skorzystać z 7 różnorodnych tras. Ośnieżone góry, pustynię czy lasy bambusowe w Azji – to wszystko na wyciągnięcie ręki, dzięki wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu trening staje się przyjemnością i chętnie się do niego wraca!

Inne produkty oglądane przez użytkowników

infraCOUCH FAQ

Wszystko co musisz wiedzieć

Tak. Trening w kapsule jest całkowicie bezpieczny. Maszyny posiadają certyfikaty UL w Stanach Zjednoczonych i CE wEuropie i mogą być używane bez nadzoru. Poziomy podczerwieni i próżni można łatwo regulować w zależności od potrzeb.

Podciśnienie poprawia przepływ krwi w tkance tłuszczowej, przyspieszając utratę wagi. Lampy na podczerwień przyspieszają metabolizm i utrzymują stałą temperaturę w granicach 25 – 40 stopni Celsjusza, powodując pozytywne pocenie i detoksykację, ale także spowalniają procesy starzenia i odmładzają skórę.

VacuCABIN i infraCOUCH są odpowiednie zarówno dla amatorów pragnących schudnąć, jak i doświadczonych sportowców zainteresowanych urozmaiceniem treningów. Udowodniono, że lampy IR świetnie wpływają na rozluźnienie mięśni i są pomocne w rozciąganiu więzadeł.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty należy stosować tempo powolnego joggingu. Badania kliniczne dowodzą, że szybki marsz znacznie skuteczniej odchudza niż bieganie. Nasze maszyny zapewniają kombinację slow-joggingu, podczerwieni i podciśnienia, aby uzyskać najlepsze rezultaty po 4-5 sesjach.

Czas dostawy zależy od ilości zamówienia. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół sprzedaży udzieli Ci dokładnych informacji.